Czym jest PROJEKT?
Digitalizacja FIRM jest inicjatywą naukową prof. Haliny Brdulak i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz University of Otago w Nowej Zelandii, której celem jest analiza wpływu digitalizacji na rozwój firm.
Kto może wziąć udział?
W Projekcie może wziąć udział każda firma zarejestrowana w Polsce (bez względu na formę, skalę i branżę prowadzenia działalności. Prosimy aby ankietę wypełniła osoba odpowiedzialna za zarządzanie FIRMĄ.
Jak zgłosić udział?
Zgłoszeniem firmy do Projektu jest wypełnienie ankiety znajdującej się tutaj lub na stronie CLUEbadania.pl pod przyciskiem Chcę wziąć udział w PROJECIE.
Jakie informacje trzeba podać w ankiecie?
Ankieta zawiera pytania charakteryzujące profil Firmy (tzw. metryczka) oraz jej działalność pod kątem wykorzystania nowych technologii (prośba o ustosunkowanie się do podanych stwierdzeń). Ankieta jest anonimowa. Z zawartością ankiety można zapoznać się tutaj.
Jakie otrzymuję korzyści?
Uczestnicy mogą otrzymać bezpłatnie raport przedstawiający analizę i wnioski z Projektu. Raport będzie przesłany na podany w ankiecie adres e-mail.
Udział w Projekcie jest bezpłatny!
Udział w Projekcie jest bezpłatny i poza wypełnieniem ankiety nie związany z żadnymi innymi wymogami. Firmy, które chciałyby aby w Raporcie we wstępie wskazano ich nazwę proszone są o wyrażenie takiej woli i wysłanie jej na adres digitalizacja@CLUEbadania.pldigitalizacja@CLUEbadania.pl).